Корзина
440 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
ЧП "Гамеа"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380954086215Кристина
+380688357018
Кристина
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул Маршала Рыбалка 40 В
+380688357018
Карта

Агроволокно

Неодноразово ,людина ,яка займається сільским господарством,або щось вирощує, чула слово спандбонд або агроволокно,но не всі мають уяву про цей матеріал .Кожна господиня ,яка використовувала цей укривний матеріал похвалиться,що зберігла ту чи іншу рослину від страшних заморозків  і хвалиться,що має його в господарстві .А де хто скаже,що це марно витрачені грощі ,що рослина всеодно замерзне . Це означає,що мі володіемо не всією інформацією - іі невистачає. Спандбонд це пречудовий укривний матеріал ,потрібно тільки знати чим воно відрізняється та для чого використовується .

Ми спробуємо допомогти розібратися в цьому питанні .

Воно буває чорне та біле,це по перше,буває різної плотнини від 17 плотності до 50 .Біле агроволокно створює ефект парниковий ,тобто мета його використання прикрити,щоб тримати тепло -це те що колись робила плівка для теплиць, наприклад . Чорний спандбонд використовується для мульчування ,тобто охороняє нащі насадження від бур!янів.

По-друге, основна характеристика агроволокна (спанбонд) - це його плотность . Чим спандбонд плотніший ,тим краще зберігається підтканиною тепло, і тим воно важче .Тобто, якщо ви купити агроволокно плотність 17 -то ви маете 17 грам на одному квадратному метрі. Тому витримує заморозки до -2 градусів за Цельсієм. При покупці агроволокна плотність 23 -ви маете 23 грами тканини на одному квадратному метрі і витримку до 5 градусів морозу на грунті. Купити спандбонд плотність 60 -вже можна вкрити ним парник, або теплицю кв.м. Білим аг на зиму.

Мало хто знає що агроволокно  можно використовувати декілька сезонів завдяки тому,що в кінці сезону його можно випрати та використовувати повторно на слідуючий рік .Агроволокно чорне використовуеться для вирощування суниці та може пролежати на землі до чотирох років !! захищаючи відбур!янів ,та даючи нам чисту ягоду до столу .

Одним з великих переваг агроволокна,спанбонда є те,що в суху ,жарку погоду літом,воно захищає грунт від пересушування ,затримуючи влагу довше ніж звичайно.А це важливо,тому що останнім часом, в наших широтах дуже спекотне,та сухе літо .

Візміть до уваги ці рекомендаціі-та гарних Вам врожаів !!

facebook twitter
в виде галереив виде списка
1 2