Корзина
437 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
ЧП "Гамеа"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380954086215Кристина
+380688357018
Кристина
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул Маршала Рыбалка 40 В
+380688357018
Карта

Карты памяти

За останнє двадцятиріччя ринок файлових носіїв зазнав колосальні зміни, вінцем яких стало неминуче збільшення обсягів пам'яті. Ще не так давно пристрої зберігання даних на 128 і 512 мегабайт здавалися верхом еволюції, проте зараз вони вийшли з ужитку. У зв'язку з різким збільшенням потоку інформації світ став потребувати куди більш стабільних і об'ємних картах пам'яті зі збереженням тих же пропорцій, стандартів і габаритів. Так з'явилися носії, що дають можливість записувати до 512 гігабайт даних. Такий різкий крок вперед істотно вплинув і на розвиток техніки, яка, в свою чергу, зумовила появу карт пам'яті нових інтерфейсів і форматів: наприклад, MicroSD, SDXC, SDHC, Compact Flash і т.д.

Вибір файлових носіїв - це окреме завдання, що вимагає від покупця знань сегмента і основних технічних параметрів, таких як швидкість передачі / прийому даних і підтримка різних стандартів. В якості рекомендації до покупки ми склали для вас 15 найкращих карт пам'яті, розділених на чотири основні категорії. Для складання рейтингу були прийняті наступні критерії:

популярність компанії-виробника у споживачів;
надійність накопичувача, терміни повноцінної експлуатації;
відповідність вартості параметрам якості продукту;
технічні характеристики карти (швидкість обміну даними, підтримувані стандарти, обсяг пам'яті і т.д.).

facebook twitter

SD (Secure Digital) - самая распространенная карта памяти, которая используется в абсолютном большинстве крупных электронных устройств, например, в фотоаппаратах и ​​видеокамерах.

Она представляет собой пластиковый прямоугольник с размерами 24 на 32 мм и толщиной 2,1 мм, срезанным верхним правым углом и рядом металлическими контактами на обратной стороне.

В верхнем левом углу корпуса находится ползунок-переключатель блокировки (lock), предназначенный для защиты карты от случайной перезаписи важных данных.

microSD - миниатюрная версия карт памяти SD (Secure Digital), которую разработали специально для компактных сверхтонких электронных устройств, таких как планшеты и смартфоны.

Представляет собой миниатюрную пластиковую «чешуйку» сложной формы с размерами всего 11 на 15 мм и толщиной 1 мм, то есть она в четыре раза меньше, чем стандартная карта SD. В комплект поставки карт памяти microSD обычно входит переходник microSD-> SD, который при необходимости позволит использовать такую ​​карту как в устройствах с поддержкой карт SD, так и с поддержкой карт microSD