Корзина
437 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
ЧП "Гамеа"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380954086215Кристина
+380688357018
Кристина
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул Маршала Рыбалка 40 В
+380688357018
Карта

Удобрения agrecol Польша

Agrecol - спеціальне гранульоване добриво, призначене для підживлення всіх сортів полуниці і суниці. Оптимально підібраний склад поживних речовин забезпечує рясне плодоношення, красиві і смачні плоди. Чи не тягне нагромадження шкідливих нітратів в ягодах.
Однієї упаковки 1 кг досить на 90 м.кв.
Упаковка: 0,35, 1, 3 кг
Застосування добрива Agrecol:
1) перед посадкою рослин - добриво застосувати одноразово, посипаючи безпосередньо на оброблювану поверхню в дозі 50гр / 1м.кв. Розкидане добриво перемішати граблями з грунтом, визначити ряди і висадити саджанці у відповідних проміжках. Посаджені рослини рясно полити водою.
2) добриво рослин - проводити два рази на рік: навесні після посадки, але не раніше 30 днів після останнього добрива, а також на переломі Червня / липня в дозі близько 4-6грам на 1 кущ полуниць в залежності від величини рослини. Приклад: середня закрита жменю вміщує близько 40-60 грам добрива, чого вистачає на 10 кущів. Добриво розсипати рівномірно навколо рослин або уздовж рядів, рясно полити водою. Чи не розсипати добрива на мокрі рослини. Підтримка постійної оптимальної вологості сприяє правильному отримання харчових складових. Не допускати пересихання рослин, особливо в період цвітіння і зав'язки плодів. Полив плантації проводити вранці або ввечері. Не допускати розвиток бур'янів, які конкурують з робочою рослинами, відбираючи у них цінні харчові складові.
facebook twitter