Плівка для басейнів 350 мікронів

- Немає в наявності
80 грн/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 405 грн
- +380 (68) 214-05-82Кристина
- +380 (95) 408-62-15в режимі "вайбера"
- +380 (68) 835-70-18в режимі "телеграмма"
- +380 (63) 298-36-68Виктория
Опис
Цей товар відпускається за ширини рулону 8 метрів! Наша плівка не забруднюється! Тесть-клеїт і розрізати її не можна-вона укладається цілим шматком у водойму,басейн або ставок — і всі складки розгладжуються під товщою води.Заломів, після набирання води не видно!
Штучна водойма завжди була чудовою ідеєю для оформлення будь-якої дачної або прибудинкової ділянки. Одним з основних елементів облаштування такого саморобного басейну є спеціальна плівка для водоемов.
Завдяки тому, що дно майбутньої водойми втирається саме таким типом плівки, вода не просочується в ґрунт і впродовж тривалого періоду міститься в межах котловини штучного ставка. Саме плівка для водойми ізолює його від несприятливого впливу зовнішнього середовища.
Крім того, така плівка дає змогу надовго зберегти структуру та форму водойми, завдяки чому власник ставка позбавляється потреби реставрувати його кожні пів року внаслідок дії будь-яких несприятливих погодних явищ.
Вибір плівки для ставка істотно залежить від його функціонального призначення, глибини та погодних умов, у яких водойму експлуатуватиметься. У кожному з таких випадків необхідний індивідуальний підхід.
Цей тип плівки має товщину 350 або 500 мікронів, виробляється вона відрізками 8 * 10 метрів і пакується у фірмову коробку розміром 600 * 600 * 600 * 230 мм, або ж завертається в рулони за ширини полотна в 8 метрів і довжини від 1 до 100 метрів. Водночас одне полотно призначене для садового водойми орієнтовною довжиною 6 м і завширшки 4 м, за максимальної глибини 1,5 м.
Ця плівка для водойм має високу механічну міцність, що дає змогу їй зберігати чудові функціональні можливості. Також для плівки характерна абсолютна водонепроникність. Всі перераховані вище властивості плівки зберігаються впродовж тривалого періоду часу.
Плівка для басейну.пруда виготовляється з поліетилену високого тиску з додаванням необхідних барвників і стабілізаторів. Завдяки цьому «Лагуна» стійка до впливу ультрафіолетового опромінення, а також до високих і низьких температур. Плівка тримає колір понад 10 років. Водночас ця плівка укладається на абсолютно будь-який ґрунт і не вимагає спеціальної попередньої підготовки ґрунту
Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Україна ТД |
Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 грн/кв.м